AUTÓ KIVÁLASZTÁSA
Alkatrész katalógus

NGK Gyújtótekercs 6érintkező

Vélemények (0)
Gyújtótekercs U6058 (pólusszám: 6 | Be-/kimenetek száma: 4) vesz olcsó thumb?id=13770807&lng=hu&ccf=94077797

41503,00

HUF 27% ÁFÁ-val, Házhozszállítás
Készleten
2-3 munkanapon belül kiszállítható
  • Cikkszám: 49151
  • Gyártó: NGK
  • Típus:
- +
Ezt a terméket a kosarába helyezte
NGK Gyújtótekercs
Gyújtótekercs részletek
  • pólusszám:  
  • gyújtótekercs:   Csatlakozó kivitel SAE 
  • Be-/kimenetek száma:  
  • Állapot: új
OEM referencia szám(ok):
Gyártók OE szám
CITROËN 9800251580
CITROËN/PEUGEOT 1611547880
CITROËN/PEUGEOT 9800251580
FIAT 500309816
FORD 3W7E12A366AA
FORD 4586553
FORD 5032660
FORD 8M2E12A366AA
GENERAL MOTORS 25195106
GENERAL MOTORS 25195107
GENERAL MOTORS 25198622
GENERAL MOTORS 25198623
GENERAL MOTORS 4701614
GENERAL MOTORS 4711572
GENERAL MOTORS 95519159
GENERAL MOTORS 95528319
MAZDA L3G318100A
MERCEDES-BENZ A0001584803
NISSAN 224481HC0A
NISSAN 224481KT1A
OPEL 1208123
OPEL 1208129
PEUGEOT 9800251580
PORSCHE 99760210703
RENAULT 93161188
SUBARU 22433AA560
SUZUKI 3340051K40
SUZUKI 33400M68K20
SUZUKI 33400M78L00
TOYOTA 9091902249
TOYOTA 9091902259
TOYOTA 90919T2001
További megfelelő termékek a beírt OEM SZÁM alapján:
BERU
ZS409
VEMO
V70-70-0007
VEMO
V70-70-0012
VEMO
V30-70-0020
HELLA
5DA 749 475-091
HELLA
5DA 749 475-161
HELLA
5DA 749 475-741
HELLA
5DA 749 475-751
HELLA
5DA 749 475-781
BERU
ZS052
BERU
ZS296
BOSCH
0 986 221 045
BREMI
20111
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5372001
DELPHI
CE20014-12B1
METZGER
0880057
METZGER
0880138
METZGER
0880200
MAGNETI MARELLI
060717035012
FEBI BILSTEIN
21666
FEBI BILSTEIN
28534
MAPCO
80405
SWAG
60 92 1666
FACET
9.6078
FACET
9.6245
FACET
9.6332
FACET
9.6358
FACET
9.6359
VEMO
V24-70-0001
VEMO
V46-70-0001
VEMO
V70-70-0008
ERA
880009
ERA
880318
FAE
80203
TOPRAN
207 022
TOPRAN
400 876
BLUE PRINT
ADT314115
HITACHI
133800
HITACHI
138716
NGK
48347
FEBI BILSTEIN
37421
BREMI
20429
DELPHI
GN10311-12B1
NGK
48107
BREMI
20439
METZGER
0880207
BERU
ZSE088
ERA
880354
JAPANPARTS
BO-100
FACET
9.6452
VALEO
245176
BLUE PRINT
ADT314123
TRISCAN
8860 50013
TRISCAN
8860 25004
FEBI BILSTEIN
39585
ERA
880392
ERA
880255
ERA
880387
SWAG
40 93 9585
DELPHI
GN10315-12B1
MAGNETI MARELLI
060810253010
BREMI
20408
BREMI
20434
HITACHI
134001
VEMO
V38-70-0011
JAPANPARTS
BO-206
HERTH+BUSS ELPARTS
19050010
STARK
SKCO-0070001
DELPHI
GN10401-12B1
BREMI
20497
VEMO
V40-70-0081
VEMO
V40-70-0083
TRISCAN
8860 15026
TRISCAN
8860 24028
TRISCAN
8860 24037
ERT
400382
BLUE PRINT
ADG014109
STARK
SKCO-0070122
BERU
ZSE164
SWAG
40 93 7421
MEAT & DORIA
10756
MEAT & DORIA
10760
MEAT & DORIA
10524
MEAT & DORIA
10397
MEAT & DORIA
10606
MEAT & DORIA
10300
MEAT & DORIA
10643
MEAT & DORIA
10658
MEAT & DORIA
10677
MEAT & DORIA
10718
JANMOR
JM5359
DELPHI
GN10241
A.B.S.
53092
CHAMPION
BAE920AX/245
FRENKIT
244007
HITACHI
133874
HITACHI
133878
AUTOFREN SEINSA
D4503
HITACHI
134025
HITACHI
134048
JAPANPARTS
BO-313
JAPANPARTS
BO-W09
DELPHI
GN10477-12B1
DELPHI
GN10530-12B1
DELPHI
GN10192-12B1
MOBILETRON
CE-168
BOSCH
0 986 221 096
STARK
SKCO-0070166
METZGER
0880439
MAGNETI MARELLI
060717137012
RIDEX
689C0002
RIDEX
689C0116
RIDEX
689C0151
HERTH+BUSS ELPARTS
19050066
MEAT & DORIA
10771
HOFFER
8010606
HOFFER
8010643
HOFFER
8010658
HOFFER
8010677
HOFFER
8010718
HOFFER
8010756
HOFFER
8010760
HOFFER
8010771
SIDAT
85.30405-2
JP GROUP
1291601000
JP GROUP
1291601009
JP GROUP
4891600509
BERU
ZS552
MOBILETRON
CE-176
STARK
SKCO-0070312
BOSCH
0 221 504 701
BOSCH
0 986 AG0 502
BOSCH
0 986 AG0 508
ESEN SKV
03SKV183
EPS
1.970.178
EPS
1.970.345
EPS
1.970.432
EPS
1.970.458
EPS
1.970.459
HITACHI
134078
AUTOMEGA
150063710
AUTOMEGA
150080610
BOUGICORD
156200
MEYLE
16-14 885 0002
BREMI
20558
BREMI
20601
BREMI
20623
BREMI
20639
VALEO
245354
HITACHI
2503800
MEYLE
30-14 885 0005
KW
470 178
KW
470 432
KW
470 458
KW
470 459
KW
470 552
HELLA
5DA 358 000-411
HELLA
5DA 358 000-481
HELLA
5DA 358 057-121
ASHIKA
78-01-112
ASHIKA
78-02-214
FAE
80271
MAPCO
80629
SIDAT
85.30506-2
CHAMPION
BAEA088E
TESLA
CL156
DELPHI
GN10654
KAVO PARTS
ICC-4503
KAVO PARTS
ICC-6527
KAVO PARTS
ICC-8005
KAVO PARTS
ICC-8507
JANMOR
JM5397
SIDAT
85.30405A2
SIDAT
85.30506A2
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5378004
METZGER
0880461
MAGNETI MARELLI
060717205012
MEAT & DORIA
10300/1
MEAT & DORIA
10524/1
MEAT & DORIA
10606/1
MEAT & DORIA
10756/1
MEAT & DORIA
10797
MEAT & DORIA
10800
JP GROUP
4891600200
TESLA
CL938
HITACHI
2503878
HITACHI
2504001
HITACHI
2508716
ABAKUS
122-01-001
JP GROUP
4891600500
RIDEX
689C0304
BERU
ZSE185
BERU
ZSE187
BERU
ZSE189
BREMI
20703
MEAT & DORIA
10606E
MEAT & DORIA
10756E
RIDEX
689C0336
MEAT & DORIA
10760E
NGK
49151
CHAMPION
BAEA185E
CHAMPION
BAEA296
CHAMPION
BAEA409
BREMI
20691
DELPHI
GN10615-12B1
DELPHI
GN10654-12B1
DELPHI
GN10698-12B1
MAXGEAR
13-0189
MEAT & DORIA
10524E
ERA
880009A
ERA
880050A
ERA
880255A
ERA
880318A
ERA
880354A
ERA
880392A
ERA
880420A
MEAT & DORIA
10300E
HELLA
5DA 230 035-831
HELLA
5DA 230 036-651
FEBI BILSTEIN
106805
SIDAT
85.30405AS
FAE
80483
MEAT & DORIA
10811E
HELLA
5DA 358 057-861
BOSCH
0 221 503 800
MEYLE
33-14 885 0005
Vásárlóink, akik ezt a terméket is vásárolt:
Termék értékelése

NGK Gyújtótekercs 6érintkező



Értékelje most

NGK Gyújtótekercs 6érintkező.

INFOBOX

Ingyenes kiszállítás

minden 42000 HUF feletti megrendelés esetén
  • Gyújtótekercs (U6058 Motorkód: EC5) szállítás POSTNORD
  • Gyújtótekercs ( U6058) szállítás GLS
  • U6058 Gyújtótekercs () szállítás DHL
:

Biztonságos kapcsolat

Fizetési módok
  • U6058 Gyújtótekercs vesz a PayPal fizetési módok
  • Gyújtótekercs ( U6058) NGK vesz a VISA fizetési módok
  • Gyújtótekercs ( U6058) vesz a MasterCard fizetési módok
  • Autó alkatrész vesz a Banki Átutalás fizetési módok
Hétfő - Péntek: 8:00 - 19:00

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI FORRÓDRÓT

+36 1 677 7645

Сím

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Németország
Mutasd a térképen