AUTÓ KIVÁLASZTÁSA
Alkatrész katalógus

TEXTAR Féknyereg Tartó nélkül

Vélemények (0)
Féknyereg 38000210001 (Műszaki információ szám: 38000 2100 0 1 | Féktárcsa vastagsághoz [mm]: 24) vesz olcsó thumb?id=8109039&lng=hu&ccf=94077797

48138,00

HUF 27% ÁFÁ-val, Házhozszállítás

Beleértve a 11300,00 HUF vállalást (27% ÁFÁ-val)

A használt alkatrész visszaküldése során térítjük vissza
Jelenleg kifogyott
  • Cikkszám: 38210000
  • Gyártó: TEXTAR
  • Típus:
- +
Ez a termék nincs raktáron. Kérjük, válasszon másik terméket.
Ezt a terméket a kosarába helyezte
TEXTAR Féknyereg
Féknyereg részletek
  • Féknyereg kivitel:   féknyereg 
  • cserealkatrész   
  • Féktárcsa vastagsághoz [mm]:   24 
  • Kiegészítő cikk/kiegészítő info:   Tartó nélkül 
  • Páros cikkszám:   38210200 
  • Furat-Ø [mm]:   60 
  • Műszaki információs szám:   38000 2100 0 1 
  • Állapot: Újrafeldolgozott
OEM referencia szám(ok):
Gyártók OE szám
FORD 1478529
FORD 1625703
FORD 5021746
FORD 5023232
FORD 6122832
FORD 6143459
FORD 6154070
FORD 6189164
FORD 83BB2L232CD
FORD 85GB2L232BB
FORD 88BB2L232EA
FORD 88BX2N119EA
FORD R88BX2N119EA
FORD R88BX2N119EB
TEXTAR 38000210001
További megfelelő termékek a beírt OEM SZÁM alapján:
BUDWEG CALIPER
34886
BOSCH
0 986 473 931
NK
212559
NK
212560
TRW
BHS156
TRW
BHS156E
LAUBER
77.0494
BENDIX
692163B
BENDIX
692164B
TRISCAN
8170 34886
BREMBO
F 24 024
A.B.S.
428542
A.B.S.
428541
TEXTAR
38210000
ERA Benelux
BC60886
FTE
RX601308A0
FERODO
FCL692163
FERODO
FCL692164
AUTOFREN SEINSA
D41790C
LAUBER
77.3052
LAUBER
77.3053
METZGER
6250985
METZGER
6250986
ESCORTSCORPIO SIERRA
Megfelelő Féknyereg a következő autó modellekhez
Gyártó\Modell\TípusÉvrőlLELökettérfogatHen.Motorkódja
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS01.19861321597 ccm4LNB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.004.19851051993 ccm4NEL
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.011.19881091998 ccm4N8B
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i10.19851001993 ccm4NRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i04.19851151993 ccm4NRI
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i09.19861302394 ccm6ARC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D12.1985692498 ccm4STR
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i04.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i09.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x409.19861502933 ccm6BRC
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat10.19871452933 ccm6BRE
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.0 i09.19911151998 ccm4N9F
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.0 i09.19911201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.4 i09.19911252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.5 TD09.1991922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.9 i09.19911452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I lépcsőshátú (GGE) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9D
FORD SCORPIO I lépcsőshátú (GGE) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9B
FORD SCORPIO I lépcsőshátú (GGE) 2.4 i10.19881252394 ccm6ARD
FORD SCORPIO I lépcsőshátú (GGE) 2.5 D12.1989692498 ccm4STR
FORD SCORPIO I lépcsőshátú (GGE) 2.5 TD06.1988922498 ccm4SFB
FORD SCORPIO I lépcsőshátú (GGE) 2.9 i09.19861452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I lépcsőshátú (GGE) 2.9 i 4x412.19891452933 ccm6BRD
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i01.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTT
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.8 i08.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 4x408.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 i08.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 i08.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC) 2.8 i XR 4x409.19831462792 ccm6PR6
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC) 2.8 XR 4x402.19851502792 ccm6PRT
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC) 2.8 XR4i08.19821502792 ccm6PRT
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.0 i06.19891091998 ccm4N8A
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.0 i06.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.0 i06.19891251998 ccm4N9B
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTR
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.9 i08.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Ferdehátú (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881502936 ccm6B4A
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.8 i 4x408.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.8 XR4i08.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Kombi (BNC) 2.8 XR4i08.19821462792 ccm6PR5
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.6 i10.1989801598 ccm4L6B
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Kombi (BNG) 1.8 TD08.1988751753 ccm4RFL
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 4x402.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 4x405.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i01.19871151993 ccm4N4I
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i05.19891201998 ccm4N9C
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i05.19891251998 ccm4N9C
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.0 i Cat01.19871001993 ccm4N4B
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.3 D01.1987672304 ccm4YTR
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.8 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.8 i01.19871432792 ccm6PR8
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.8 i 4x401.19871462792 ccm6PR7
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.908.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.9 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.9 4x408.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA Kombi (BNG) 2.9 i08.19881502936 ccm6B4B
Vásárlóink, akik ezt a terméket is vásárolt:
Termék értékelése

TEXTAR Féknyereg Tartó nélkül



Értékelje most

TEXTAR Féknyereg Tartó nélkül.

INFOBOX

Ingyenes kiszállítás

minden 42000 HUF feletti megrendelés esetén
  • Féknyereg (38000210001 Kiegészítő cikk/kiegészítő info: Tartó nélkül) szállítás POSTNORD
  • Féknyereg (Féknyereg kivitel: féknyereg 38000210001) szállítás GLS
  • 38000210001 Féknyereg (Furat-? [mm]: 60) szállítás DHL
:

Biztonságos kapcsolat

Fizetési módok
  • 38000210001 Féknyereg vesz a PayPal fizetési módok
  • Féknyereg ( 38000210001) TEXTAR vesz a VISA fizetési módok
  • Féknyereg (Fék-/menetdinamika: ABS-sel szerelt járművekhez 38000210001) vesz a MasterCard fizetési módok
  • Autó alkatrész vesz a Banki Átutalás fizetési módok
Hétfő - Péntek: 8:00 - 19:00

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI FORRÓDRÓT

+36 1 677 7645

Сím

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Németország
Mutasd a térképen