AUTÓ KIVÁLASZTÁSA
Alkatrész katalógus

JURID Fékbetét készlet, tárcsafék Tartozékok nélkül

Vélemények (0)
Fékbetét készlet, tárcsafék 572140, 21679 (WVA-szám: 21679 | Hossz 2 [mm]: 119) vesz olcsó thumb?id=7210521&lng=hu&ccf=94077793

19067,00

HUF 27% ÁFÁ-val, Házhozszállítás
Jelenleg kifogyott
  • Cikkszám: 572140J
  • Gyártó: JURID
  • Típus:
- +
Ez a termék nincs raktáron. Kérjük, válasszon másik terméket.
Ezt a terméket a kosarába helyezte
JURID Fékbetét készlet, tárcsafék
Fékbetét készlet, tárcsafék részletek
  • Kopásjelző érintkező:   akusztikus kopásjelzéssel 
  • Kopásjelzők száma [tengelyenként]:  
  • Hossz [mm]:   119 
  • Magasság 1 [mm]:   67 
  • Vastagság [mm]:   15 
  • WVA-szám:   21679 
  • Vizsgálat jelzés:   R90 Homologated 
  • Tömeg [kg]:   1,75 
  • Kiegészítő cikk/kiegészítő info:   Tartozékok nélkül 
  • Minőség:   473 
  • Fékrendszer:   Sumitomo 
  • Mennyiségi egység:   Készlet egy tengelyre 
  • Állapot: új
OEM referencia szám(ok):
Gyártók OE szám
JURID 21679
JURID 572140
TOYOTA 0446535031
TOYOTA 0446535040
TOYOTA 0446535080
TOYOTA 0446535140
TOYOTA 0446535190
TOYOTA 0446535230
TOYOTA 0446535240
TOYOTA 0446535260
TOYOTA 0446535280
TOYOTA 0446560030
TOYOTA 0446560130
TOYOTA 04465YZZ57
TOYOTA 04465YZZAF
TOYOTA 04465YZZDH
TOYOTA 04465YZZDJ
TOYOTA 04465YZZF6
TOYOTA 0449135140
TOYOTA 0449135160
TOYOTA 0449135170
TOYOTA 0449135171
TOYOTA 0449135190
TOYOTA 0449135240
TOYOTA 0449135241
TOYOTA 0449160080
TOYOTA 446535040
TOYOTA 446560030
TOYOTA 449133160
TOYOTA 449135190
TOYOTA 449160080
VW J0449135160
További megfelelő termékek a beírt OEM SZÁM alapján:
VAICO
V70-0187
ATE
13.0460-5992.2
BOSCH
0 986 424 268
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J3602054
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J3602071
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J3602121
FERODO
FDB797
BREMBO
P 83 009
DELPHI
LP1070
FEBI BILSTEIN
16537
NK
224561
NK
229962
REMSA
0315.04
REMSA
0315.14
REMSA
0429.14
JAPANPARTS
PA-254AF
JAPANPARTS
PA-254P
JAPANPARTS
PA-291AF
TRW
GDB3383
TRW
GDB797
VAICO
V10-8125
VAICO
V70-0027
LPR
05P058
LPR
05P509
BLUE PRINT
ADT34248
BLUE PRINT
ADT34281
BLUE PRINT
ADT34289
ABE
C12054ABE
ABE
C12071ABE
ABE
C12089ABE
DIEDERICHS
1140401
VALEO
598897
VALEO
598393
JURID
572140J
TRISCAN
8110 13030
TRISCAN
8110 13052
TRISCAN
8110 13178
ICER
141025
NIPPARTS
J3602054
ICER
141007
FERODO
FSL797
OPTIMAL
9632
OPTIMAL
9880
STARK
SKBP-0010259
TEXTAR
2167901
VAICO
V10-8125-1
MINTEX
MDB1846
MINTEX
MDB1947
MINTEX
MDB1647
MINTEX
MDB3103
TEXTAR
2167904
A.B.S.
36603
A.B.S.
36724
A.B.S.
36882
DELPHI
LP854
ZIMMERMANN
21679.150.1
CIFAM
822-129-0
CIFAM
822-242-0
KAMOKA
JQ101184
RIDEX
402B0259
METZGER
1170428
AISIN
A1N029
ASHIKA
50-02-291
JP GROUP
1163607319
ASHIKA
50-02-254
MAGNETI MARELLI
363916060401
FEBEST
0101-LC90F
MEYLE
025 216 7915/W
METELLI
22-0109-0
METELLI
22-0129-0
ROADHOUSE
2315.04
HELLA
8DB 355 015-351
HELLA
8DB 355 016-401
DENCKERMANN
B111204
KAVO PARTS
BP-9025
KAVO PARTS
BP-9036
AISIN
BPTO-1919
AISIN
BPTO-2904
KAVO PARTS
KBP-9004
KAVO PARTS
KBP-9047
KAVO PARTS
KBP-9054
FRIGAIR
PD15.515
AISIN
BPTO-1019
JP GROUP
1163607310
ACKOJA
A70-0187
TOMEX brakes
TX 13-81
VALEO
302331
OPTIMAL
BP-09632
TEKNOROT
B-868
4 RUNNERHILUX Pick-up LAND CRUISER TARO
Megfelelő Fékbetét készlet, tárcsafék a következő autó modellekhez
Gyártó\Modell\TípusÉvrőlLELökettérfogatHen.Motorkódja
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 2.7 4WD11.19951522694 ccm43RZ-FE
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.0 TDi09.20001402982 ccm41KZ-TE
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.0 Turbo-D11.19951252982 ccm41KZ-T
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.4 4WD09.19981853378 ccm65VZ-FE
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 2.4 D08.1989902446 ccm42L-T
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 3.0 (VZN13_)07.19901432959 ccm63VZ-E
TOYOTA 4 Runner (_N5_, _N6_, _N7_) 2.4 4WD08.19871122367 ccm422REC
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 2.2 (YN58)08.1983942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 2.2 4WD (YN6_)01.1987942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 4WD (RN11_, RN10_)10.19881022367 ccm422R
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D03.1995792446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D (LN5_, LN8_, LN9_, LN14_, LN15_)01.1992802446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D (LN85_)09.1988832446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D 4WD (LN110_)01.1994792446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 D 4WD (LN1_)09.1988832446 ccm42L
TOYOTA HILUX V Pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19891142367 ccm422RE
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.4 D (LN150, LN145)08.1997752446 ccm42L
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_)08.19971402438 ccm42RZ-FE
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.4 TD 4WD (LN165_, LN170_, LN190_)08.1998902446 ccm42L-T
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.5 D-4D (KDN14_, KDN15_, KDN16_, KDN19_)11.2001882494 ccm42KD-FTV
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.5 D-4D 4WD (KDN165_, KDN170_, KDN190_)11.20011022494 ccm42KD-FTV
TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 3.0 TD 4WD (KZN165)11.20011182982 ccm41KZ-TE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841052367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841102367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V)12.19881142367 ccm422RE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.4 D (BJ70_V, BJ73_)11.1984953432 ccm43B
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.5 D 4x4 (PZJ75, PZJ70)01.19901163470 ccm51PZ
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.2 D (HZJ7_)01.19901314164 ccm61H-Z
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)10.19921604164 ccm61HD-T
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)01.19901674164 ccm61HD-T
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD 24V (HDJ80_)03.19951704164 ccm61HD-FT
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)08.19922054477 ccm61FZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 2.7 (RZJ95)04.19951502694 ccm43RZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D 4WD (KDJ90_, KDJ95_)08.20001632982 ccm41KD-FTV
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD04.19951402982 ccm41KZ-TE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_)04.19961252982 ccm41KZ-TE
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_)03.19961783378 ccm65VZ-FE
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 4.2 D (HZJ80_)07.19901674164 ccm61H-Z
TOYOTA LAND CRUISER Pick-up (_J4_) 4.0 D (HJ47_P)08.19801033980 ccm62H
TOYOTA Land Cruiser SUV (_J4_, _J5_) 4.0 D (HJ47_V)08.19801033980 ccm62H
VW TARO 2.2 4x406.1989942237 ccm44Y
VW TARO 2.4 D07.1994792446 ccm42L
VW TARO 2.4 D 4x407.1994792446 ccm42L
VW TARO 2.4 D 4x404.1989832446 ccm42L
VW TARO 2.4 i 4x406.19891142366 ccm422R
Vásárlóink, akik ezt a terméket is vásárolt:
Termék értékelése

JURID Fékbetét készlet, tárcsafék Tartozékok nélkül



Értékelje most

JURID Fékbetét készlet, tárcsafék Tartozékok nélkül.

INFOBOX

Ingyenes kiszállítás

minden 40000 HUF feletti megrendelés esetén
  • Fékbetét készlet, tárcsafék (572140, 21679 Fékrendszer: SUMITOMO) szállítás POSTNORD
  • Fékbetét készlet, tárcsafék (Kiegészítő cikk/kiegészítő info: Tartozékokkal 572140, 21679) szállítás GLS
  • 572140, 21679 Fékbetét készlet, tárcsafék (Kopásjelző érintkező: akusztikus kopásjelzéssel) szállítás DHL
:

Biztonságos kapcsolat

Fizetési módok
  • 572140, 21679 Fékbetét készlet, tárcsafék Hossz [mm]: 119,2 vesz a PayPal fizetési módok
  • Fékbetét készlet, tárcsafék (Vastagság [mm]: 15 572140, 21679) JURID vesz a VISA fizetési módok
  • Fékbetét készlet, tárcsafék (Magasság [mm]: 73,5 572140, 21679) vesz a MasterCard fizetési módok
  • Autó alkatrész vesz a Banki Átutalás fizetési módok
Hétfő - Péntek: 8:00 - 19:00

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI FORRÓDRÓT

+36 1 677 7645

Сím

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Németország
Mutasd a térképen